Powiedzmy że się już troszkę tu zaaklimatyzowałam, że czas mi tu leci w zawrotnym tempie, rok akademicki PRAWIE minął nawet nie wiem kiedy i powoli odnajduje samą siebie.
Kocham obie panie poniżej <3
Mam nadzieję że w niedługim czasie zacznie się tu dziać coś więcej.