midv

wtorek, 10 lutego 2015

Hu hu ha, hu hu ha, nasza zima zła.

Oh, ależ ten czas pędzi. Za szybko? Zależy z jakiej perspektywy się patrzy. 
To już rok i miesiąc. Kupa czasu. Nie mam pojęcia kiedy to minęło, a ty?
Zaraz wiosna, trochę świeżego powietrza i nowa energia.
Oh, dajcie mi motywacje do działania :(